MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

BÖLÜMLER

GİRİŞ

1) NEDEN SAYIN ADNAN OKTAR’IN BAZI HANIM ARKADAŞLARI KAMUOYUNUN KARŞISINDA DEKOLTE GİYİMLERİYLE DANS ETTİLER?

2) SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL İLE YAKIN İLİŞKİLER İÇİNDE OLMASININ SEBEBİ NEDİR?

3) SAYIN ADNAN OKTAR GEÇMİŞTE MASONLARI ELEŞTİRİRKEN NEDEN SONRADAN MASON OLDU?

4) SAYIN ADNAN OKTAR’IN EVRİM TEORİSİNİ ÇÜRÜTEN VE BİLİMSEL YARATILIŞ DELİLLERİNİ ORTAYA KOYAN ÇALIŞMALARI İNSANLARIN KESİN BİLGİYLE ALLAH’A İMAN ETMELERİNE VESİLE OLMUŞTUR.

5) SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ PKK KARŞITI KÜLTÜREL FAALİYETLERİ DİNİMİZİN, DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN FAYDASINADIR.

6) SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSLAM BİRLİĞİ’NİN KURULMASINA YÖNELİK ÇALIŞMALARI DİNİMİZİN, DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN FAYDASINADIR.

7) MÜSLÜMANLARIN BİRLİK OLMASINI İSTEYEN SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARI TÜM CEMAATLERİ KUCAKLAYICI BİR ANLAYIŞA SAHİPTİRLER.

8) SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARI, CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A 1994 YILINDAKİ BELEDİYE SEÇİMLERİNDEN ÖNCE VERMEYE BAŞLADIKLARI DESTEĞİ BUGÜN DE SÜRDÜRMEKTEDİRLER.

9) AK PARTİ İKTİDARININ FİKRİ ZEMİNİN VE SÜREKLİLİĞİN SAĞLANMASINDA SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ KÜLTÜREL FAALİYETLERİ ETKİLİ OLMUŞTUR.

10) SAYIN ADNAN OKTAR’IN KİTAP ÇALIŞMALARINA DÜNYADAN GELEN TEBRİKLER.

11) SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ KÜLTÜREL FAALİYETLERİNİN ETKİSİNİ GÖZARDI EDİP A9 TV’DEKİ DEKOLTE VE DANSTAN HAKARETLE ONLARI İSLAM’I DEJENERE ETMEKLE SUÇLAYANLAR DEVLETİN GENELEVLERİNİ AÇIK TUTMASINA, İÇKİ VE SİGARA TÜKETİMİNİ ENGELLEMEMESİNE SES ÇIKARMAMAKTADIRLAR.

SONUÇ


GİRİŞ

İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’nde Sayın Adnan Oktar ve arkadaşları hakkında yürütülen silahlı suç örgütü davası, dünya çapındaki haberlere de konu olduğu üzere binlerce yıllık hapis cezalarıyla sonuçlanmıştır. 

Söz konusu dava, hain FETÖ’nün darbe girişiminden hemen sonra, 04.08.2016 tarihinde kimliği belirsiz bir şahıs tarafından İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan düzmece ve klasik kumpas davalarında görülen bir yöntem olan isimsiz, düzmece bir ihbara dayanmaktadır. 

Darbe girişimiyle birlikte ülkemiz genelinde oluşan infial ortamından faydalanılarak yapılan bu düzmece ve isimsiz ihbar, sonrasında önemli bir kısmı kamuoyunun önünde gerçekleşen birçok vahim ve hukuksuz olayın da işaret ettiği üzere, etkileri günümüzde de süren büyük bir komplonun ilk adımıdır. 

Komplonun ilk yarısı olarak tabir edebileceğimiz süreç, Türk hukuk tarihinde ilk defa karşılaşılan, bugüne kadar en azılı teröristlere veya katillere bile verilmemiş olan binlerce yıllık haksız hapis cezalarıyla tamamlanmıştır. Yüce Türk Adaletine ve Mahkemelerine olan saygımız sonsuzdur.

Ancak, vurgulamak gerekir ki bu komplonun mimarı baştan sona İngiliz derin devletidir. Anglosaksonların dünyayı yönetmesi için yüzyıllardır faaliyette bulunan ve bu hedefi açısından en büyük engel olarak gördüğü İslam ülkelerini ele geçirmek isteyen İngiliz derin devleti, ülkemizde bazı mevkilerde bulunan taşeronlarının ve uzantılarının da yardımıyla, İslam alemiyle ilgili yüzlerce yıllık planlarına aykırılık teşkil eden Sayın Adnan Oktar ve arkadaşlarına büyük bir komplo kurmuştur. Ve ne yazık ki, Devletimizin en üst makamından sokaktaki sıradan vatandaşa kadar herkesin bir suç işlenmediklerini vicdanen bildiği bu masum insanları hiçbir engellemeyle karşılaşmadan çok büyük zulüm ve haksızlıklarla mağdur etmeyi başarmıştır. 

Bahsini ettiğimiz komplonun öncelikli amacı, Sayın Adnan Oktar’ın arkadaş grubunu güya İslam’ı dejenere etmek isteyen, dış güçlerin kontrolünde bir suç örgütü gibi göstermek suretiyle dağıtmak, böylelikle onların ilmi, fikri ve kültürel faaliyetlerini durdurmaktır. 

Bu komploda elbette ki, Sayın Adnan Oktar ve arkadaşlarıyla ilgili bazı büyük gerçekleri unutturmak, insanların zihinlerini bulandırmak suretiyle suçsuz ve masum kimseleri, vatan haini, sapkın ve İslam düşmanı gibi görmeleri için içi boş, klasik ama kendilerince etkili psikolojik algı yöntemlerine başvurulmuştur. İngiliz derin devleti bu yöntemler sayesinde, Müslümanlar arasındaki bazı farklılıkları bir kez daha kışkırtma konusu yapabilmiş, buradan hareketle uzmanı olduğu “Müslümanı Müslümana kırdırma” politikasını başarıyla yürütmüştür.

Bu politikayı etkisiz hale getirmek için, Sayın Adnan Oktar ve arkadaşlarıyla ilgili unutturulmak ve örtbas edilmek istenen bazı önemli gerçekleri tekrar hatırlatmak gerekmektedir. 

Bu hatırlatmalar yapıldıkça, büyük bir iftirayla İslam’ı dejenere etmekle suçlanan Sayın Adnan Oktar ve arkadaşlarının gerçekte İslam’ı yüceltmek, yaymak, Müslümanların güçlenerek birlik olmalarını sağlamak için çalışan insanlar oldukları konusunda hiçbir şüphe kalmayacaktır. Aynı zamanda bu insanların Türkiye'de sağ, dindar görüşün ilmi ve felsefi zeminini en güçlü biçimde hazırlayarak AK Parti’nin iktidara gelmesinde ve iktidarda kalmasında da çok önemli rol üstlendikleri görülecektir. 

Yazının devamında, Sayın Adnan Oktar ve arkadaşlarının İslam’ın, devletin, Türk milletinin ve Müslümanların faydasına olan çalışmalarıyla ilgili bazı bilgiler yer almaktadır. Aynı zamanda onlar hakkındaki asılsız haberler nedeniyle akıllara takılabilen bazı soruların cevapları da bulunmaktadır.

Yazının devamını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz:

https://dindarkardeslerimizeaciklama.blogspot.com/p/ana-sayfa.html

Adnan Oktar Davası Hakkında

Daha Geniş Bilgi İçin

https://iddialaracevap.blogspot.com