CAMİAMIZA GÜNÜMÜZDE KURULAN KOMPLONUN BENZERLERİ GEÇMİŞTE DE DEVREYE SOKULMUŞTUR

Güçlü ve sağlam sevgi, şefkat ve güven bağları üzerine kurulu, uzun yıllara dayanan dostluk bağlarımızı parçalayarak bizleri birbirimizden ayırmak, böylelikle de tüm dünyaya Allah’ı, Yaratılış gerçeğini ve İslam’ı anlattığımız ilmi, imani ve kültürel faaliyetlerimizi durdurmak isteyen İngiliz derin devletinin ve bazı yerli uzantılarının düzenlediği bir kumpas sonucunda camiamız mensuplarının büyük bölümü tutuklanarak cezaevlerine gönderilmişlerdir.

Camiamıza karşı husumetli bazı kişileri kontrolleri altına alan İngiliz derin devletinin elemanlarının hukuk dışı müdahaleleri, tehdit, baskı ve psikolojik algı operasyonları nedeniyle, gerek soruşturma gerekse dava sürecinde kanuni haklarımız ya tamamen gasp edilmiş ya da belli ölçülerde kısıtlanmıştır. Tüm bunların sonucunda da hukuka aykırı bir mahkumiyet kararı verilmiştir. 

Sayın Adnan Oktar ve arkadaşlarımız, 3 yılı aşkın süredir çok büyük haksızlık ve hukuksuzluklarla mücadele etmektedir. Maruz kaldığımız bu yüzlerce hukuksuzluktan, sadece fikir vermesi açısından birkaçını sayacak olursak:

➤ Bir kısım medya, hakkımızdaki yargı süreci devam ederken, daha polis operasyonun ilk gününden itibaren camiamızın mensuplarını resimlerini de yayınlanmak suretiyle daha yargılamaları bile yapılmadan suçlu ilan etmiştir. Evrensel bir insani hak olan "Masumiyet Karinesi" ayaklar altına alınmıştır. Hakaret ve iftira içerikli başlıklarla son derece çirkin ve seviyesiz karalama faaliyetleri yürütülmüştür. 

➤ TMSF tarafından Sayın Adnan Oktar’ın eserlerinin imhası talep edilmiş, tüm dünyaya yaratılış delillerini, Kuran ahlakını, İslam Birliği’ni, materyalist ideolojilerin çöküşünü, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünü anlattığımız internet sitelerimiz mahkeme kararıyla alelacele ve kanunlara aykırı şekilde erişime kapatılmıştır. 

➤ Tüm mallarımız ve şirketlerimiz elimizden alınmış, ilerleyen süreçte ceket, ayakkabı gibi kişisel eşyalarımız bile açık arttırma usulü satılmıştır. 

➤ Tutuklanan arkadaşlarımız ceplerindeki paralara el konularak cezaevine gönderilmişlerdir. 

➤ Etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanmayı seçmeleri, yani dostlarına iftira atmaları için en zorlu cezaevi koşullarında tutulmuşlar, fiziki ve  psikolojik baskılara maruz bırakılmışlardır. 

➤ Yaşanan bu zulüm ve hukuksuzluklarla ilgili başvurularımızın büyük çoğunluğu hiçbir şekilde dikkate alınmamıştır. 

Tüm bunlar camiamıza saldıran odakların vatansever Müslümanları dağıtmayı ve etkisiz hale getirmeyi amaçlayan, hukuk tanımaz, sevgi ve şefkatten mahrum, hiçbir zulüm ve haksızlığa başvurmaktan çekinmeyen, İslam, vatan, devlet ve millet karşıtı güçler olduğunun açık birer göstergesidir.

Camiamız, karşılaştığı bu hukuksuz saldırıların benzerlerini geçmiş yıllarda da yaşamıştır. İngiliz derin devleti geçmişte ateist masonlar, komünist derin devleti çeteleri, FETÖ gibi unsurları devreye sokarak günümüzde kurguladığı iftiraların benzerleriyle bizlere birçok kez saldırmıştır. 

Camiamıza geçmiş yıllarda kurulan komplolar arasından ön plana çıkanlar şunlardır: 

1986-1987: Sayın Adnan Oktar’ın cezaevinde ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tutulması.

1991: Sayın Adnan Oktar’a emniyette kurulan kokain komplosu.

1999: Sayın Adnan Oktar ve arkadaşlarımızın daha sonra polislikten ihraç edilen Adil Serdar Saçan yönetimindeki İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nde işkence görmeleri, tutuklanmaları ve ardından yıllarca sürdürülen örgüt davası.

2006-2008: Sahte gizli tanıkların ifadeleriyle ve bazı ailelerin şikayetiyle açılan örgüt soruşturması.


1– AKIL HASTANESİ KOMPLOSU

Camiamıza kurulan komploların neredeyse tamamında aynı yöntemlere başvurulmuştur. Önce komplonun güya hukuki bir görünüme bürünmesi için sahte delillerle, düzmece şikayetçilerle vb. yöntemlerle soruşturma dosyaları açılmış, ardından emniyetteki bazı uzantılar devreye sokularak gözaltına alınan mensuplarımıza karşı hukuksuz eylemlere başvurulmuş, tüm bunlar yaşanırken komplocuların medyadaki uzantıları aracılığıyla hakkımızda karalama kampanyaları yürütülmüş ve nihayetinde camiamızın mensuplarını yıldırma amaçlı davalar açılmıştır.

...

Yazımızın devamını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz:

https://iddialaracevap.blogspot.com/2021/12/camiamiza-gunumuzde-kurulan-komplonun.html